KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16279387
nr 1627 9387
Tor Svae
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -81, gondol. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Tor Svae, svensk konstnär och scenograf född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:58:30